Dlaczego warto dać krówki dla gości weselnych?

krówki ślubne- podziękowania dla gości weselnych

Sezon weselny pomału dobiega końca, ale nie oznacza to, że przyszli Państwo młodzi zaprzestają planowania. Jedną z ważnych rzeczy, które należy zaplanować wcześniej jest drobny upominek dla gości, który zazwyczaj czeka już przy stoliku.

Krówki na wesele

Wesele to zarówno czas radości dla państwa młodych, ale również dla gości, którzy współuczestniczą w tak ważnym dla wielu wydarzeniu, jakim jest ślub i wesele. Często zdarza się, że goście pokonują daleką drogę, aby przybyć na uroczystość lub poświęcają inne swoje obowiązki. Drobny upominek dla każdego gościa to miły symbol i znak podziękowania dla każdego za przybycie i jego dart. Prezent dla gości powinien być skromny i niezbyt kosztowny, bo chodzi tu tylko o gest.

Dodatkowo taki drobny upominek z imionami państwa młodych oraz datą uroczystości zaślubin będzie miłą pamiątką, dzięki czemu goście będą dobrze wspominać zabawę na naszym weselu i sposób w jaki oh ugościlismy.

Co na prezent dla gości weselnych?

Internet jest pełen inspiracji, dlatego pomysłów na prezent weselny jest co nie miara. Dodatkowo można podpatrzeć na weselach naszych znajomych, co jest teraz modne.
Świetnym pomysłem na upominek są krówki dla gości weselnych. Krówki weselne mogą być rozdawane zarówno przy wejściu na salę jak i przy stołach. Cukierki z nadrukiem weselnym cieszą się ogromnym powodzeniem i popularnością, ponieważ jest to rozwiązanie bardzo smaczne, praktyczne i stosunkowo niedrogie. Dodatkowo takie cukierki mogą być rozdawane przez całą uroczystość weselną. Z pewnością przypadną do gustu zarówno dzieciom jak i dorosłym.

Nadruk weselny
Co warto wydrukować na takim upominku dla gości jakim są krówki weselne? Oczywiście warto dać tam imiona zarówno panny młodej jak i pana młodego oraz datę ślubu i wesela. Dodatkowo można dorzucić miejscowość lub mile podziękowanie w postaci krótkiego zdania. Krówki weselne wydają się o wiele bardziej praktyczną opcją niż chociażby mała wódeczka dla każdego i z pewnością zostaną mile zapamiętane przez gości.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *